شرایط استفاده

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه های وب سایت مای ماگ منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران است و استفاده از این سایت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن این قوانین و همچنین پذیرفتن شرایط استفاده و قوانین و ضوابط مندرج در این صفحه است.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود در بخش ثبت نام و بخش پرداخت اقدام به ثبت سفارش،پرداخت،و استفاده از سرویس ها و خدمات وب سایت مای ماگ نماید.

مسئولیت درج اطلاعات غلط در قسمت ثبت نام و پرداخت نظیر نام،آدرس،شماره تلفن به عهده مشتری بوده و مای ماگ هیچ مسئولیتی در برابر ارسال مرسولات به آدرس اشتباه به عهده نمی گیرد.

قوانین طراحی ماگ

مشتری در بخش طراحی ماگ ملزم به رعایت قوانین و شئونات اسلامی است و آپلود و استفاده از طرح ها و تصاویر غیر اخلاقی ،طرح ها و تصاویر سیاسی،نژاد پرستانه و فرقه ای ممنوع بوده و سفارشات شامل اینگونه طرح ها و تصاویر پردازش نخواهند شد و وجه پرداختی مشتری با کسر ۵۰ % هزینه خسارت پس از حداکثر یک هفته به حساب وی بازگردانده خواهد شد.

مای ماگ متعهد می شود هیچگونه دخل و تصرفی در طرح های مشتری انجام ندهد از اینرو مسئولیت ایراد در طراحی نظیر غلط املایی،سایز تصاویر ، کیفیت تصاویر آپلود شده و غیره به عهده خود مشتری بوده و ماگ طراحی شده توسط مشتری عینا چاپ و ارسال خواهد شد.

طرح سفارش داده شده مشتری پس از پرداخت قابل ویرایش نبوده و وارد پروسه چاپ خواهد شد از این جهت مشتری می بایست نهایت دقت را در نهایی بودن طرح خود قبل از پرداخت داشته باشد و مای ماگ مسئولیتی در این رابطه به عهده نمی گیرد.

طرح های ذخیره شده توسط کاربر در بخش طراحی ماگ بر روی کامپیوتر کاربر ذخیره خواهند شد و در دستگاه هایی که مصارف عمومی دارند نظیر کامپیوتر های کافی نت ها و … برای تمام کاربران قابل مشاهده است از این جهت مسئولیت سوءاستفاده احتمالی به عهده خود کاربر است.

حریم شخصی

مالکیت معنوی طرح های مشتری متعلق به خود اوست و مای ماگ به هیچ وجه هیچگونه کپی برداری و یا دخل و تصرف در طراحی ها نخواهد داشت.

حریم شخصی کاربران نظیر کلیه اطلاعات درج شده در قسمت ثبت سفارش و ثبت نام  ماگ های طراحی شده و سفارش داده شده توسط کاربر در مای ماگ کاملا محفوظ بوده و مای ماگ تمام موارد امنیتی برای حفظ حریم شخصی کاربران را رعایت خواهد کرد.

تصاویر آپلود شده در بخش طراحی ماگ بر روی سرورهای اشتراکی با امنیت بالا بارگذاری خواهند شد لذا مای ماگ هیچ اختیاری در قبال امنیت سرورهای اشتراکی ندارد و مسئولیتی دز زمینه نفوذ و سرقت اطلاعات به عهده نخواهد گرفت از اینرو مسئولیت بارگذاری تصاویر شخصی و خصوصی کاربر در صورت مشکلات امنیتی سرور به عهده خود اوست.

بسته بندی،چاپ و ارسال

کیفیت چاپ طرح های مای ماگ (بخش گالری ماگ)  توسط واحد کنترل کیفیت مای ماگ بررسی و تضمین خواهند شد.

مسئولیت اشکالات چاپی نظیر استفاده ناصحیح از رنگ ها،رزولوشن پایین  و کیفیت نامناسب تصاویر در ماگ های طراحی شده توسط کاربر بر عهده مای ماگ نیست از این جهت کاربران برای داشتن بهترین کیفیت باید از تصاویر با کیفیت و رنگ های مناسب جهت طراحی ماگ خود استفاده نمایند.

سلامت فیزیکی کلیه ماگ ها هنگام ارسال و بسته بندی ۱۰۰% تضمین می شوند.

بسته بندی ماگ ها شامل پلاستیک ضد ضربه، جعبه هدیه ( درصورت سفارش مشتری ) و جعبه مقوایی مستحکم مرسولات با برچسب شکستنی می باشد، مسئولیت شکستگی بر عهده شرکت و یا شخص حمل کننده مرسوله می باشد و کاربر میتواند نسبت به اخذ مبلغ بیمه مرسوله از طریق شرکت پستی اقدام نماید و مای ماگ هیچ گونه مبلغی به کاربر جهت نقص در هنگام حمل و نقل عودت نخواهد داد.

مدت زمان تحویل سفارش به شرکت پستی تیپاکس و یا پیک موتوری یک روز کاری پس از ثبت کامل سفارش ( ثبت سفارش و پرداخت آنلاین مبلغ سفارش) می باشد، بدیهی است متناسب با محل سکونت مشتری زمان تحویل کالا بین ۱ تا ۳ روز کاری خواهد بود،برای مشتریان شهر تهران ارسال فوری با پیک موتوری مقدور است.سفارشات ثبت شده در روز پنجشنبه روز شنبه پردازش و ارسال خواهند شد.

کلیه روش های ارسال برای سفارش های کمتر از ۲۰۰ هزار تومان به صورت پس کرایه بوده و کرایه حمل به عهده مشتری خواهد بود، در حالت پس کرایه مشتری مبلغ کرایه حمل را پس از دریافت کالا به مسئول پستی یا پیک موتوری پرداخت می کند.

کرایه حمل سفارشات بالای ۲۰۰ هزار تومان رایگان بوده و به عهده مای ماگ است.

پیگری سفارشات

کلیه مراحل انجام سفارش و همچنین شماره رهگیری مرسولات پستی از طریق صفحه ” پیگری سفارشات ” قابل مشاهده می باشد.