درباره ما

مای ماگ ! سرویس آنلاین طراحی و چاپ ماگ!

لیوان من،مای ماگ

مای ماگ چیست؟

مای ماگ استارتاپی ایرانی و اولین سرویس طراحی آنلاین و چاپ ماگ در ایران است به بیان ساده تر مای ماگ وب سایت طراحی آنلاین ماگ و چاپ فوری طرح دلخواه شما روی ماگ است،اگر دوست دارید لیوان خود را خودتان طراحی کنید و یا عکس ها و متن های مورد علاقه خودتان را روی لیوانتان چاپ کنید،مای ماگ راه حل شماست،همین حالا با چند کلیک ماگ خودتان را بسازید و سفارش دهید،در کمتر از ۴۸ ساعت ماگ شما با طرح خودتان بدستتان خواهد رسید..

مای ماگ،اولین سرویس آنلاین طراحی و چاپ ماگ(لیوان)

ما در وب سایت مای ماگ سیستمی آنلاین ،حرفه ای و در عین حال با کاربری آسان برای طراحی ماگ دلخواهتان ارائه کرده ایم که توسط آن بتوانید لیوان های خود را برای خود و دوستانتان طراحی و سفارش دهید،پس از ثبت سفارش و پرداخت آنلاین طرح شما بصورت اتوماتیک در جدیدترین دستگاه های چاپ ما بر روی باکیفیت ترین ماگ های درجه یک با نهایت دقت چاپ شده و پس از بررسی توسط واحد کنترل مای ماگ به آدرستان ارسال می شود.

ما در مای ماگ از بهترین مواد اولیه ایرانی استفاده می کنیم،از این جهت محصول نهایی ما با افتخار کاملا ساخت ایران است!

چطور به مای ماگ اعتماد کنیم؟

مای ماگ دارای نماد اعتماد دو ستاره ⭐⭐ از وزارت صنایع و معادن و همچنین نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد که انجام کلیه خدمات این سایت را به بهترین شکل تضمین می کند،همچنین رعایت موارد امنیتی نظیر رمزنگاری داده ها و استفاده از گواهی معتبر SSL باعث شده تا کاربران با خیال آسوده به مای ماگ اعتماد کنند . مای ماگ شما را دوست دارد و شما را لایق بهترین ها می داند ❤

مای ماگ محصول ایران زمینبه همین زیبایی…